جدّی همبرگر میشیگان وبگردی جالب ودیدنی

جدّی: همبرگر میشیگان وبگردی جالب ودیدنی همبرگر بزرگترین همبرگر جهان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مخاطب در سوژه‌های برنامه ورود کرد

تهیه‌کننده برنامه “نگی که نگفتی” می‌گوید: از هفته ابتدایی برنامه، مباحث ما بر اساس تحقیقات اتاق فکر شکل و در اختیار نویسندگان برنامه قرار می‌گرفت ولی کم کم مخاط

مخاطب در سوژه‌های برنامه ورود کرد

مخاطب در سوژه های برنامه ورود کرد

عبارات مهم : فرهنگ

تهیه کننده برنامه “نگی که نگفتی” می گوید: از هفته ابتدایی برنامه، مباحث ما بر اساس تحقیقات اتاق فکر شکل و در اختیار نویسندگان برنامه قرار می گرفت ولی کم کم مخاطب با ما همراه شد و در سوژه های برنامه نیز ورود کرد.

به گزارش ایسنا، یکی از چالش های مرسوم این روزها در زندگی شهرنشینی به خصوص در کلان شهرها فرهنگ آپارتمان نشینی است.

مخاطب در سوژه‌های برنامه ورود کرد

برنامه “نگی که نگفتی” به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی که با اجرای ژیلا صادقی شنبه تا سه شنبه حوالی ساعت٢١ روی آنتن شبکه دو می رود این هفته از فرهنگ آپارتمان نشینی و چالش هایی که خانواده های متفاوت با آن دست به گریبان هستند صحبت می کند.

مجتبی احمدی، تهیه کننده این برنامه تلویزیونی در این باره میگوید: از هفته ابتدایی برنامه مباحث ما بر اساس تحقیقات اتاق فکر شکل و در اختیار نویسندگان برنامه قرار می گرفت ولی کم کم مخاطب با ما همراه شد و در سوژه های برنامه نیز ورود کرد؛ طوری که هر هفته سیلی از پیامک ها و درخواست ها داریم که موضوعاتی را به ما پیشنهاد می دهند.

تهیه‌کننده برنامه “نگی که نگفتی” می‌گوید: از هفته ابتدایی برنامه، مباحث ما بر اساس تحقیقات اتاق فکر شکل و در اختیار نویسندگان برنامه قرار می‌گرفت ولی کم کم مخاط

احمدی ادامه می دهد: توصیه جالب اینکه مخاطب ما امروز با ساختار و لحن برنامه به خوبی آشناست و دقیقا بر همان اساس از ما شوخی با پرسشها متفاوت را طلب میکند. بعضا دیده شده است گاهی که ما با توجه به مختصات و ژانر عنوان مان اگر فضای جدیدی را ترسیم کنیم فورا تصویر العمل نشان میدهند و خواستار ارائه علت از ما هستند. این نشان از فاصله نزدیک مخاطب با برنامه است که بایستی آن را به فال نیک بگیریم.

تهیه کننده برنامه فرزند های مردم راجع به عنوان هفته تازه برنامه “نگی که نگفتی” میگوید: این هفته به سراغ فرهنگ آپارتمان نشینی رفتیم و قرار است این عنوان جدی را که اتفاقا گاهی کارش به ناکجاآباد می کشد با لحن طنز و جدی بررسی کنیم. از رفتار، اخلاق، برخورد، ادبیات و … گرفته تا پرداخت به موقع شارژ، استفاده از پارکینگ و آلودگی های صوتی و دزدی اینترنت مباحث ما در هفته پیش رو است.

احمدی در آخر گفت: به دنبال ایجاد اشتراک فرهنگی در میان همشهریان و همسایگان در ساختمان ها هستیم آیا که متاسفانه معضل از جایی شروع می شود که قرار است چند خانواده با چندینه فرهنگ متفاوت در کنار هم سرنوشت سپری کنند، افرادی که ادبیات خودشان را دارند، تعریف خودشان را از زندگی آپارتمان نشینی دارند و قطعا سخت با شرایط کنار می آیند.

مخاطب در سوژه‌های برنامه ورود کرد

برنامه نگی که نگفتی به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته از یکشنبه تا سه شنبه (با توجه به تعطیلی روز عید غدیر) حوالی ساعت ٢١ روی آنتن شبکه ٢ می رود.

واژه های کلیدی: فرهنگ | مخاطب | برنامه | برنامه | آپارتمان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz