جدّی همبرگر میشیگان وبگردی جالب ودیدنی

جدّی: همبرگر میشیگان وبگردی جالب ودیدنی همبرگر بزرگترین همبرگر جهان

گت بلاگز اخبار حوادث سرنخ‌های تازه در پرونده قتل یک ایرانی در‌ مجموعه جزایر فیلیپین

پرونده قتل جوان ایرانی در مجموعه جزایر فیلیپین با بیانات همسر و پدر مقتول وارد مرحله تازه‌ای شد. 

سرنخ‌های تازه در پرونده قتل یک ایرانی در‌ مجموعه جزایر فیلیپین

سرنخ های تازه در پرونده قتل یک ایرانی در فیلیپین

عبارات مهم : جنایت

پرونده قتل جوان ایرانی در مجموعه جزایر فیلیپین با بیانات همسر و پدر مقتول وارد مرحله تازه ای شد.

تنها متهم پرونده منکر قتل شده است و بازپرس جنایی منتظر ارسال پرونده از مجموعه جزایر فیلیپین به مشهد است.

سرنخ‌های تازه در پرونده قتل یک ایرانی در‌ مجموعه جزایر فیلیپین

قتل در رستوران سنتی

27 بهمن سال 92 کارآگاهان جنایی کشور مجموعه جزایر فیلیپین در جریان قتل مرد جوانی داخل رستورانش قرار گرفتند.

به دنبال این خبر کارآگاهان جنایی وارد عمل شده است و باحضور در محل با جسد مرد جوانی مواجه شدند که به نظر می آمد اهل آن کشور نیست. بررسی های اولیه نشان می داد که مقتول ایرانی الاصل بوده و سال 90 جهت تحصیل به آن کشور آمده و در ادامه اقامتش در مجموعه جزایر فیلیپین رستوران سنتی جهت خود دایر کرده بود.

پرونده قتل جوان ایرانی در مجموعه جزایر فیلیپین با بیانات همسر و پدر مقتول وارد مرحله تازه‌ای شد. 

باقر، هویت قربانی این اتفاق بود و در همان تحقیقات اولیه همسر باقر مدعی شد که شوهرش را یکی از دوستان ایرانی اش کشته است.

همسر باقر در تحقیقات گفت: متوجه سر و صدا از طبقه پایین شدم و زمانی که خودم را به آنجا رساندم متهم را دیدم که چاقویی به دست دارد و چند ضربه به همسرم زد. متهم با دیدن من اقدام به فرار کرد و من با داد و فریاد از همسایه ها کمک خواستم که بعد از آن با کمک پلیس و همسایه ها متهم دستگیر شد.

جنایت بی رحمانه

سرنخ‌های تازه در پرونده قتل یک ایرانی در‌ مجموعه جزایر فیلیپین

به دنبال بیانات همسر مقتول، مدارک موجود در صحنه و پیراهن خونین، مرد جوان به نام کامران بازداشت شد، ولی مدتی بعد از این ماجرا، خانواده باقر با خبر شدند که کامران به نحوه مرموزی وارد کشور عزیزمان ایران شده است هست. همین مساله باعث شد تا آنها از کامران به اتهام قتل پسرشان شکایت کنند.

پدر باقر زمانی که در برابر بازپرس جنایی قرار گرفت، گفت: پسرم سال 90 جهت تحصیل به مانیل مجموعه جزایر فیلیپین رفت و بعد از مدتی هم کمی برایش پول فرستادم و در آنجا رستوران سنتی راه انداخت. باقر در مجموعه جزایر فیلیپین با دختری دو رگه آشنا شد و با هم ازدواج کردند که از همسرش صاحب یک فرزند است.

پرونده قتل جوان ایرانی در مجموعه جزایر فیلیپین با بیانات همسر و پدر مقتول وارد مرحله تازه‌ای شد. 

متهم کارگر ایرانی پسرم بود که به خاطر پول او را به قتل رسانده بود. آخرین باری که با باقر صحبت کردم قرار بود 90 میلیون تومان برایم بفرستد و کمی از بدهی که جهت رستوران سنتی گرفته بود رابرگرداند.

او ادامه داد: متهم را همان وقت جنایت بازداشت کردند و چند بار تصویر او را از تلویزیون کشور مجموعه جزایر فیلیپین و ماهواره نشان دادند که متهم به قتل هست. ولی نمی دانم به چه طریقی از زندان مجموعه جزایر فیلیپین بیرون آمد و مخفیانه وارد کشور شد. پسرم تنومند بود و به همین راحتی کسی حریفش نمی شد، او ابتدا با شوکر به پسرم حمله می کند و بعد با ضربه های چاقو او را از پا درمی آورد. همسر باقر شاهد ماجرا بود و در همان تحقیقات اولیه مدعی شد که او قتل را انجام داده هست، ولی نمی دانم به چه علت بعد از مدتی اظهاراتش را بعد می گیرد و می گوید چیزی ندیده هست. از شما می خواهم که قاتل پسرم را بازداشت کنید تا به سزای جنایتی که مرتکب شده است است برسد.

سرنخ‌های تازه در پرونده قتل یک ایرانی در‌ مجموعه جزایر فیلیپین

انکار قتل

به دنبال شکایت مرد میانسال، دستور بازداشت متهم صادر شد. بررسی ها نشان می داد که مرد جوان ساکن مشهد هست، همچنین مشخص شد او با همسرش اختلاف دارد و تصمیم به طلاق از او گرفته هست. با مشخص شدن این عنوان ماموران هنگامی که مرد جوان وارد دادگاه شد تا همسرش را طلاق بدهد او را بازداشت کردند.

متهم جوان زمانی که در برابر بازپرس جنایی قرار داده شد منکر جنایت شد و گفت: من جنایتی مرتکب نشده ام، مقتول- باقر- دوستم بود و من به عنوان کارگر در رستورانش مشغول به کار شدم. روز اتفاق زمانی که وارد رستوران شدم با باقر درحالی مواجه شدم که بشدت زخمی شده است بود. سراغش رفتم و خواستم او را به بیمارستان برسانم که متوجه شدم فوت کرده است.

او ادامه داد: من در مجموعه جزایر فیلیپین بازداشت شدم، ولی با اثبات بی گناهی ام موفق شدم از زندان آزاد شوم. بعد از آزادی از زندان به علت اتفاقات بدی که برایم رخ داده بود ترجیح دادم جهت مدتی به کشور عزیزمان ایران برگردم.

دستور ارسال پرونده

باتوجه به انکار مرد جوان، بازپرس کاظم میرزایی در ادامه از متهم مدرکی جهت تبرئه اش خواست که او نتوانست مدرکی جهت اثبات بی گناهی اش ارائه کند. به این ترتیب جهت تحقیقات زیاد و بررسی بیانات متهم و مشخص شدن این عنوان که کامران در این جنایت دست داشته است یا خیر و به چه علت و چطوری از زندان فلیپین خارج شده است هست، بازپرس جنایی مشهد دستور ارسال پرونده مهم را از کشور مجموعه جزایر فیلیپین صادر کرد تا با مطالعه این پرونده نکات مبهم و کور آن برملا شود.

متهم جوان در بازداشت به سر می برد تا بی گناهی یا گناهکار بودن او در پرونده رستوران دار ایرانی مشخص شود.

واژه های کلیدی: جنایت | مجموعه | پرونده | ایرانی | بازداشت | رستوران | رستوران | فیلیپین | پرونده قتل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz